«Гефест» стал серебряным спонсором конференции The Economist

Строительная компания «Гефест» стала серебряным спонсором конференции популярнейшего журнала The Economist: Место Греции на европейской финансовой панораме. Возможность возрождения на международных финансовых рынках. Франкфурт, Германия.

Другие спонсоры: Japonica Partners, Греческая торгово-промышленная палата Германии, DHL, Торгово-промышленная палата Франкфурта, Банк Греции, Группа Афинской Фондовой Биржи.

31 травня Голова Благодійної організації «Фонд Бумбураса», засновник провідної будівельної компанії Одеси «Гефест» Пантелеймон Бумбурас виступив на економічній конференції часопису The Economist на тему «Погляд на фінансовий ландшафт Європи. Повернення Греції на фінансові ринки».

Про перспективи грецької економіки говорили міністр фінансів Греції Евклідис Тсакалотос, Голова Національного Банку Греції Янніс Стурнарас, інші видатні європейські та грецькі діячі.
Від імені грецької діаспори виступив Пантелеймон Васильович Бумбурас, голова благодійної організації Фонд Бумбураса, засновник будівельної компанії Гефест-Груп.

Пан Бумбурас запропонував заснувати окрему, спеціальну програму по залученню інвестицій греків діаспори. «У меморандумі щодо моєї Батьківщини було проігноровано потенціал грецької діаспори», — сказав він і наголосив на необхідності технічної підтримки на законодавчому рівні інвестиційної програми в Грецію від діаспори. Також він зазначив, що потрібна програма, яка буде створювати стимули для залучення глобального інвестиційного ринку, а не грантів.

П.Бумбурас характеризував туризм як рушійну силу грецької економіки і зазначив, що Європейський інвестиційний банк має затвердити позики під низькі відсотки для будівництва туристичних об’єктів.

Print